facebook ikona

Kamerové systémy

kontrola venkovního i vnitřního prostoru

Požární signalizace

detekce příznaků vznikajícího požáru

Bezpečnostní systémy

komplexní řešení bezpečnostních systémů

Elektronická evidence tržeb

komplexní řešení EET

 

LPT System Vsetín

Firma LPT System, s.r.o. nabízí produkty a služby ve výpočetních, kancelářských, telekomunikačních a  zabezpečovacích technologiích.

Naši specialisté Vám pomohou řešit tyto provázané oblasti komplexně a systémově s cíleným důrazem na funkcionalitu a hospodárnost Vašich vložených prostředků.

Optické sítě

Optické sítě.
Neustálé zvyšující se nároky na množství dat, jak v rámci datových přenosů ve firmách tak v rámci internetu, je jeden z důvodů, proč použít technologie optických sítí.
Firma LPT System, s.r.o. nabízí svým zákazníkům návrhy, realizaci a proměření sítí s možnosti použít výhody optických kabeláží a spojů.

Optické sítě svými vlastnostmi nepřinášejí pouze vyšší rychlosti. (prakticky neomezenou přenosovou kapacitu)

Další přednosti optického vlákna jsou:
velmi nízká ztrátovost - nízký útlum vlákna umožňuje přenášet signál na vzdálenost 40 až 160km. Tento nízký útlum umožňuje v konečném důsledku výkonově dělit signál pomocí vláknových odbočnic mezi několik uživatelů.
Velmi obtížný odposlech - přirozená ochrana proti zneužití dat.
Optické kabely jsou proti metalice tenčí - s tím souvisí snadnější organizace a nižší nároky na prostor.
Odolnost proti všem druhům rušení.
Připravenost na nové, stále na data náročnější aplikace a technologie.
Mnohem delší životnost ve srovnání s metalickými kabely.

Pokud zvažujete rekonstrukce svých stávajících rozvodů nebo připravujete nové projekty, při stávajících cenách optických kabeláží a s přihlédnutím k výše uvedeným výhodám se optická síť začíná vyplácet.

Kamerové systémy

ikona kategorie

Pomocí kamerového systému (CCTV) můžete jednoduše kontrolovat venkovní i vnitřní prostory jak ve dne, tak i v noci. Nahrávka z kamer je důkazem jak přítomnosti, tak i konání jednotlivých osob. Velice významný je také preventivní psychologický efekt přítomnosti funkčního kamerového systému.

více info

Bezpečnostní systémy

ikona kategorie

Nabízíme komplexní řešení bezpečnostních systémů (EZS) od projektové přípravy po finální realizaci tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám každého zákazníka.

více info

Požární signalizace

ikona kategorie

Elektrická požární signalizace (EPS) slouží k detekci příznaků vznikajícího požáru a aktivaci návazných zařízení, které se spolupodílejí na protipožárních opatřeních. Je důležitou součástí uceleného systému protipožární ochrany objektů, ať se jedná o kancelářské budovy, výrobní provozy, hotely nebo ubytovny. Elektrická požární signalizace zajišťuje včasnou a rychlou identifikaci a lokalizaci vzniku požáru již v počínajícím stádiu hoření. (zvýšená ionizace, kouř)

více info

© 2019 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři